Na kontaktoni tani!

Udhëtimi juaj drejt një kënaqësie të pakrahasueshme fillon këtu. Te Solid Comfort, ne jemi të përkushtuar për t'ju ofruar produkte për shtrat nga zemra e Kosovës. Pavarësisht nëse keni një pyetje rreth shtrateve tona, dëshironi më shumë detaje rreth ofertave tona ekskluzive, ose keni nevojë për ndihmë me blerjen tuaj, ekipi ynë është gjithmonë këtu për t'ju ndihmuar. Zbuloni pse shumë shtëpi në mbarë botën besojnë në Solid Comfort për nevojat e tyre të gjumit. Ekspertët tanë janë të etur të ju udhëzojnë përmes gamës sonë të larmishme të jastëkëve, çarçafeve, mbulesave dhe më shumë. Mos e humbni mundësinë për ofertat tona me kohë të kufizuar, ndihmën e ekspertëve dhe rekomandimet e personalizuara vetëm për ju.

Our FACTORY
REPUBLIka e KOSOVes
Gjilan

Rruga Stanishorit

orari
  • E hene - E diel
    09:00 - 21:00
na kontaktoni!
‍‍
Faleminderit! Mesazhi juaj eshte pranuar!
Oops! Dicka shkoi gabim. Provoni perseri.
Solid Comfort

Rruga Stanishorit
Gjilan
Kosova

na therrisni
+383 45 613 102
na shkruani ne Email
solidcomfort4@gmail.com